handyhall.lt  Grikių lukštų gaminiai  Grikių lukštų pagalvės  Grikių lukštų vidutinio dydžio (55x42 cm) pagalvė su levandomis
Grikių lukštų vidutinio dydžio (55x42 cm) pagalvė su levandomis
 
 
Grikių lukštų vidutinio dydžio (55x42 cm) pagalvė su levandomis
Išmatavimai: 55x42 cm
Sudėtis: Grikių lukštai
Spalva: Žalia
Pagaminta: Lietuvoje
Artikulo Nr.: 4779021661052
Pristatymo laikas: 3 - 7 dienos
Kaina:21.00 EUR
72.51 Lt
 
Atimti Pridėti
 
 
 
 
Aprašymas
Grikių lukštų vidutinio dydžio (55x42 cm) pagalvė su levandomis. Prie pagalvės yra natūralių levandų maišelis. Naudojant levandą mažina nervų sistemos aktyvumą, pagerina miego kokybę, padeda atsipalaiduoti, taip pat pakelia nuotaiką žmonėms, kenčiantiems nuo miego sutrikimų. Grikių lukštų pagalvės yra pralaidžios orui (nesukelia prakaitavimo, kas svarbu karštuoju metų laiku), nesukelia alergijos, jose nesiveisia dulkių erkutės, prisitaiko prie galvos formos ir kaklo išlinkimų, suteikia stabilią atramą, slopina knarkimą. Galima reguliuoti kietumą (aukštį) - dalį grikių lukštų galima nupilti arba pripilti. Taip pat grikių lukštų pagalves pašildžius galima naudoti kaip kompresą, o atšaldžius, jos puikiai atvėsina. Nemaža dalis žmonių baiminasi, kad jų grikių lukštų pagalvės čežės ir trukdys užmigti. Grikių lukštai čeža byrėdami, t.y. tik tol, kol Jūs atsigulę patogiai įsitaisote.
Papildoma informacija
Pagalvė yra ortopedinės formos - su atskirta zona kaklui. Tokiu būdu sprandas ir kaklas geriau atsipalaiduoja. Su pagalve dovanojame medvilninį užvalkaliuką. Pagalvėlė supakuota patogiame maišelyje su rankenėle.
Prie šios prekės tiks