handyhall.lt  Garantijos
Garantijos

SAUGUMO GARANTIJA
Jūsų duomenų saugumą užtikrina saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Duomenys, keliaudami tarp Jūsų kompiuterio ir serverio nebus perskaityti arba pakeisti trečių šalių, nes yra šifruojami sudėtingiausiais algoritmais. Mokėjimo už prekes metu elektronine bankininkyste internetinės parduotuvės www.handyhall.lt pirkėjai prisijungimo metu prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų arba PayPal sistemos puslapiuose, todėl www.handyhall.lt ši informacija nepasiekia.

KOKYBĖS GARANTIJA
Kiekvienos internetinėje parduotuvėje www.handyhall.lt parduodamos prekės pagrindinės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. Tam tikroms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminai ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose bei detalizuojami garantiniame talone. Pastaba: nuo 2010 m. rugsėjo 09 d. prekės pirkimo dokumentas (PVM sąskaita faktūra) kartu yra ir garantinis talonas.

Jei nusipirkote vieną iš prekių ir pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti nekokybišką prekę(-es) per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai gali būti pakeičiama į kokybišką prekę arba grąžinami sumokėti pinigai. Jei negalite prekės(-ių) grąžinti per 7 dienas, tai būtinai apie tai praneškite email pagalba@handyhall.lt ir pasistenkite prekę(-es) grąžinti per galimai trumpiausią laiką. Nepranešus per 7 dienas, prekės vėliau grąžinti nebus galima. Persiuntimo išlaidos bus kompensuojamos tik tuo atveju, jei grąžinama(-os) prekė(-ės) yra nekokybiška(-os). Jei parduota(-os) prekė(-os) buvo kokybiška(-o), tai grąžinimo išlaidas padengiate Jūs.

Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų Pirkimo-pardavimo taisyklėse nurodytą terminą ir tik laikantis Taisyklių 11 punkte nurodytų reikalavimų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Baldams suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus ir kitas sąlygas rasite tokių prekių aprašymuose bei garantiniuose talonuose. Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės montavimo ir eksploatavimo sąlygos. Nusipirkus vieną iš šių prekių, prieš ją sumontuojant, būtina atidžiai apžiūrėti.

Kokybiški apatiniai drabužiai bei higienos prekės negali būti grąžinami. Taip pat negali būti grąžinami pagal užsakymą pagaminti ir Pirkėjo asmeniniams poreikiams pritaikyti daiktai.

Atkreipiame dėmesį, kad:
- Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims;
- Kokybiškų surinktų baldų grąžinti negalima.